The EVAM Blog

EVAM Dünya’ya Yayılmaya Devam Ediyor

30.03.2016

The Global Business Team

Kurulduğu 2010 yılından bugüne, 8 ülkede 33 firmaya hizmet veren EVAM, globalleşme vizyonu ile ABD yapılanmasını tamamladı ve kısa sürede Amerika’nın ilk 500’ündeki (Fortune 500) firmalardan ön kabuller almaya başladı.

EVAM, pazar ihtiyaçlarını doğru okuması sayesinde bugün global seviyede oyunun kurallarını koyuyor ve fast & streaming data pazarında dünya devlerinin bir adım önünde ilerleyerek global seviyede büyümesine devam ediyor.

Türkiye’nin en büyük 500 bilişim şirketi içerisinde yer alan EVAM müşterilerinin yaygınlığıyla Kuzey Amerika (ABD), Güney Amerika, Doğu ve Batı Avrupa, Avustralya, Güney Afrika gibi Dünya’nın önemli pazarlarının büyük bölümünü kapsıyor.

ABD yazılım açısından Dünya’nın en önemli, en büyük ve en rekabetçi pazarı. ABD ekonomisi global ekonominin yaklaşık dörtte biri, buna karşılık bu ülkedeki yazılım pazarı dünyadaki tüm yazılım pazarının yarısı.

Amerika’da iş dünyasından yazılımın oynadığı rol çok büyük ve tüm dünyanın hedeflediği bir pazar. Bu pazarda başarı sağlamak ve tüm dünya devlerinin ürünlerini eleyerek seçilen ürün olmak EVAM’a doğru yolda olduğunu gösterdi ve diğer tüm gelişmiş pazarlar için önemli bir referans noktası oldu.

EVAM’ın bundan sonraki hedefi, Amerika pazarındaki EVAM bilinirliği ve kullanımını artırmak ve Dünya çapında güçlü bir partner ağı kurarak Asya’nın en gelişmiş pazarları olan Singapur ve Japonya’da da iş ortaklıkları kurarak 2017 sonuna kadar global ayak izini genişletmeye devam etmek.

Author:

Uğur Semiz on April 6, 2016 AT 06 am

çok güzel gelişmeler, tüm hedeflerinizde başarılar diliyorum..